O društvu

Športno društvo Divji Zajci smo skupina mladih in manj mladih ljubiteljev predvsem športnih pa tudi družabnih aktivnosti. Povezalo nas je druženje na športnih prireditvah in tekmovanjih, kjer smo se želeli predstaviti pod skupnim imenom. Tako je konec leta 2010 padla odločitev in ustanovili smo športno društvo. V svoje vrste vabimo tudi manj zagrizene športnike, navijače in vse, ki bi se radi družili ob športnih aktivnostih. Društvo trenutno šteje že preko 85 aktivnih članov, med katere vabimo tudi vas.

Pristopna izjava 2019 za nove člane.

Prošnja za sponzorje.

Menimo, da je prav druženje ljudi ob športnih aktivnostih pomemben način uravnavanja pozitivne energije, saj so stres, tempo življenja, odtujenost ljudi in pomanjkanje prostega časa, na žalost vse prepogosti označevalci današnje družbe.

Med letom organiziramo številne dogodke, kot so:

• mesečni tek/pohod ob polni luni okrog Brda, kar je stalnica že od ustanovitve 12x v letu 2019
  • 9. februarja pripravljamo nočni tek na Krvavcu »Zvoh night attack«
  • 20. aprila JOŠT trail
  • na Velikonočni ponedeljek pohod pod Kriško goro
  • v spomladanskem času Bowling turnir za člane društva
  • 25. in 26. maja organiziramo »Trail vikend«; dvodnevni dogodek: 1.dan vertikal kilometer, drugi dan 21km tek po krvavških hribih
  • pred poletnimi počitnicami pohod
  • konec septembra za zključek sezone pripravljamo športne igre in piknik
  • 26.12. bomo pripravili tek Božičkov okrog jezera Črnava v Preddvoru

V želji, da bodo naše aktivnosti čimbolj raznolike ter dogajanje vsako leto še bolj pestro, vas vabimo, da se s svojimi predlogi in željami kadarkoli lahko obrnete na nas preko spletne strani (kontakt), elektronske pošte divji.zajci@gmail.com ali na telefonsko številko 041 691 190 (predsednik društva Miha Štefe). Potrudili se bomo po najboljših močeh.

Vabljeni v naše vrste – zares smo divji in zares smo skoraj povsod!

Transakcijski račun: SI56 0206 8025 9181 027
Davčna številka: 58375945
Matična številka: 4028651000

Klub je vpisan v register društev pri Upravni enoti Kranj.