Arhiv | Tekme

ZVOH NIGHT ATTACK 2018

Za nami je četrta izvedba Zvoh Night attack-a. Letos se je z zahtevno progo spopadlo 251 udeležencev. Med seboj so se pomerili gorski tekači in turni smučarji.

Letošnji absolutni zmagovalec je bil gorski tekač Timotej Bečan, ki je progo premagal v 20. minutah in 27 sekundah.  Prvi turni smučar je bil dobro minuto za njim Matjaž Mikloša.

Hvala vsem za udeležbo na dirki in prostovoljcem, ki ste pomagali pri organizaciji najštevilčnejšega dogodka na Krvavcu.

Se vidimo 26. in 27. maja na Krvavec Trail Vikend-u!

Zahvaljujemo se tudi vsem zvestim sponzorjem, ki nam podpirate ta dogodek!

Rezultati: Timing

TEK BOŽIČKOV

Božiček je za letos zaključil z obdarovanji, a že misli na prihodnje leto. Zato smo pripravili izbor za Božičkovega pomočnika za prihodnje leto. Da Božičkov pomočnik lahko opravi vse svoje obveznosti mora biti v dobri kondiciji in spreten. Na teku smo preizkusili tako njihovo hitrost, kot tudi iznajdlivost. Poleg treh krogov teka okrog jezera Črnava so krasili novoletno jelko, sestavljali sestavljanke in zavijali darila. Božiček se bo sedaj lahko odločil, kdo si zasluži biti njegov pomočnik.

Na mini teku, katerega so se udeležili naši najmlajši so se med seboj pomerili mali »škrati«, saj Božiček potrebuje veliko pomočnikov, ki mu pomagajo pripraviti darila.

Glavno za vse pa je bila dobra volja, druženje in gibanje na svežem zraku.

Hvala vsem udeležencem, navijačem, prostovoljcem, Zavodu za turizem Preddvor ter Matjažu Merljaku. Brez pomoči podpornikov pa pri organizaciji dogodkov ne gre, zato velja zahvala tudi njim!

Nagrade za tekmovalce so prispevali:

Kozmetični salon FEMINA, Picerija URŠA, Športna trgovina KIBUBA, ALT MAKS Tupaliče

EUROBASKET 2017

košarka

Po nadvse uspešnih kvalfikacijah naših košarkašev na Eurobasket-u 2017, sledi še zadnja tekma – VELIKI FINALE!!

Vsi člani ŠD Divji zajci in TD Kokrica vabljeni na skupinski ogled finalne tekme. Dobimo se v nedeljo 17.9. ob 20. uri v prostorih TD Kokrica (kulturni dom Kokrica).

Za blaženje hripavosti bo poskrbljeno!

VABLJENI!!

navijači

Krvavec TRAIL VIKEND 2017

Zahtevne proge, lepo vreme in odlična družba na tretjem Krvavec trail vikendu. Čestitke vsem, ki ste opravili z eno od prog, ki vemo da niso lahke. So nam pa zelo všeč, zato smo jih želeli pokazati tudi vam.
Upamo, da ste uživali vsaj tako kot smo organizatorji v vaši družbi.

Hvala pa tudi vsem prostovoljcem, RTC Krvavec, Intersportu ter Salomonu, ki ste nam omogočili izvedbo dvodnevnega tekmovanja

2. JOŠT TRAIL

Minulo soboto je v organizaciji ŠD Divji zajci potekal 2. Jošt trail – tekmovanje v gorskem teku po pobočju Jošta in sosednjih hribih. Tekači so morali poleg 10 km razdalje premagati še 800 m vzponov in 350 m spustov, kar ta tek uvršča med težje v Sloveniji. Tako so se na startu zbrali le najbolj odločni in pogumni tekači. Letos jih je bilo 41, med njimi pa kar nekaj zvenečih imen gorskega teka.

V odličnih vremenskih pogojih je bil pričakovano najhitrejši Miran Cvet, z novim rekordom proge 54:38, pri ženskah pa je bila najhitrejša Tina Klinar s časom 1:10:59. V limitnem času dveh ur so s težko progo opravili tudi vsi ostali tekači.

Sledila je še pogostitev udeležencev in organizatorjev na Joštu, za kar je poskrbelo osebje Doma na Joštu, prireditev pa je bila zaključena s podelitvijo medalj in nagrad najboljšim.