Vikend super lune je za nami. superlunaV nedeljo ponoči nas je navduševala super luna – ker je bila na točki, najbližje zemlji, se je zdela za 14 odstotkov večja in za 30 odstotkov svetlejša. Ker je bil vikend praznično podaljšan na nekatera poročila še čakamo. Tu pa je nekaj za začetek.

Dežmanov memorial

Na Jezersko se je podalo kar nekaj naših kolesarjev, kateri so vsi premagali naporen vzpon. Najbolje se je odrezala Tadeja, saj je pometla z vso konkurenco. BRAVO!! Slik s poti ni, saj smo bili za objektive čisto prehitri 🙂

Album:

V četrtek, 27. junija pa vas hkrati vabimo na  Zajčkovo rundo za kolesarje. Predlagana trasa je Brdo – Cerklje – Vodice – Zbilje – Mavčiče – Kranj – Brdo (cca 50km) s startom na Brdu pri spomeniku ob 17:30. uri.

Vabljeni – vreme bo

DSC_0332

Olimpijski tek

Na Visokem pri Kranju se je odvijal olimpijski tek. Ker dirke brez Zajcev ni, smo tudi tu imeli svoje “dirkače” in skoraj dve medalji.

Rezultati:

Polna luna

Junijska luna je bila že čisto dopustniška. Super luna je kar nekaj pohodnikov in tekačev zvabila na obalo. Bo pa julija bolje 🙂